Breakbulk Middle East 2024

Breakbulk jest prestiżową serią wydarzeń dotyczącą sektora transportu, logistyki i branży transportu drobnicowego na Bliskim Wschodzie. Breakbulk Middle East odbywa się co roku, przyciągając producentów i kontrahentów z całego świata. Celem wydarzenia jest danie możliwości zdobycia cennej wiedzy, prezentacji innowacji oraz panujących trendów, a także nawiązania kontaktów biznesowych. Tegoroczna edycja Breakbulk Middle East 2024 odbędzie się 12-13 lutego w Dubai World Trade Centre, zapowiadając zgromadzenie 2000 firm przedstawiając pełen łańcuch dostaw z 55 krajów.

Targi Breakbulk Middle East 2024

Targi Breakbulk Middle East 2024 stanowią świetną okazję dla osób zajmujących się branżą logistyki i transportu towarowego. Edycja targów Breakbulk Middle East z 2023 roku została okrzyknięta ogromnym sukcesem, pobijając swój rekord poprzez przyciągnięcie prawie 6500 uczestników. Dzięki temu można się spodziewać po raz kolejny przyciągnięcia najbardziej wpływowych graczy na rynku, a także licznych kontrahentów. Targi te stanowią miejsce spotkań zarówno topowych producentów, firm EPC (inżynieria, zaopatrzenie, budowa) i innych. Przybywają na nie również delegacje ministerstw, dostawcy usług transportowych oraz prywatne przedsiębiorstwa z sektora naftowo-gazowego.

Breakbulk Middle East 2024

Co oferują targi Breakbulk Middle East 2024?

W trakcie dwudniowego wydarzenia Breakbulk Middle East 2024 odbędzie się seria konferencji prowadzonych przez ekspertów. Będzie to stanowiło świetną okazję do cennych informacji na temat identyfikacji obszarów i rodzajów projektów o największym potencjalne biznesowym. W ramach konferencji także zostanie poruszony temat, jak stanowić konkurencję w procesie przetargowym. Specjaliści również opowiedzą o swoich doświadczeniach z wielkimi projektami, krokami jakie musieli podjąć, aby odnieść sukces oraz na co uważać w przyszłości. Konferencje będą stanowiły bardzo dobrą szansę na rozeznaniu się w panującej sytuacji na rynku, a także współczesnych i przyszłych trendach.

Jednymi z najbardziej reprezentowanych krajów na zeszłorocznych targach były Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Arabia Saudyjska, Oman, Turcja, Niemcy i Singapur. Pozwala to na zauważenie niemałego wpływu Azji na targach. W obliczu otworzenia granic krajów takich jak Chiny czy Japonia, można spodziewać się jeszcze silniejszego napływu azjatyckich kontrahentów na targach. Ta sytuacja tworzy świetne okoliczności do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z reprezentantami krajów Azji. Wzmożona obecność azjatyckich firm umożliwi wymianę wiedzy, doświadczeń i możliwości współpracy. Zwłaszcza przy obecnej dynamicznej sytuacji na rynku, kluczowym jest, aby nadążać za zmianami i wzmacniać swoją pozycję.

Targi Breakbulk Middle East 2024 – najważniejsze informacje

Miejsce wydarzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubai World Trade Centre

Godziny otwarcia targów:

Od 12 do 13 lutego (od poniedziałku do wtorku) od 9:00 do 18:00.

Rejestracja dla wystawców odbywa się poprzez oficjalną stronę wydarzenia.

Lista wystawców jest dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia.

Mapa Dubai World Trade Centre:

Breakbulk Middle East 2024 MAPA

Zdjęcia: middleeast.breakbulk.com

Oceń wpis

5 / 5