CILF 2020

China (Shenzhen) International Logistics and Supply Chain Fair, czyli Międzynarodowe Targi Logistyki i Transportu w skrócie CILF zyskują coraz większą popularność. Odbywają się od 2006 roku i od tamtej pory cieszą się bardzo dobrą reputacją. Co więcej, przyciągają firmy z branży logistycznej z całego świata. Każdego roku na targi przybywa około 1800 wystawców z ponad 50 krajów, a także 130 000 odwiedzających z ponad 80 regionów. Liczby te stale rosną, gdyż wydarzenie staje się coraz bardziej popularne i osoby z branży logistycznej coraz chętniej biorą w nim udział. Targi CILF 2019 dobiegły już końca. Kolejna edycja CILF 2020 odbędzie się od 23 do 25 września w Shenzhen Convention & Exhibition Center w Chinach.

CILF 2020 – transport na targi

Jak wspomnieliśmy wcześniej, targi odbywają się w Shenzhen Convention & Exhibition Center.

Dokładny adres to:

Fuhua No. 3 Road, Futian Dist. Shenzhen, Guangdong

深圳市福田中心区福华三路深圳会展中心

Poniżej przedstawiamy sposób dostania się na wydarzenie z lotniska. Należy wsiąść w autobus nr 330 i wysiąść na stacji Zhuzilin. Następnie należy przesiąść się do linii 1 metra na stację Convention & Exhibition Center. Aby wyjść z metra jak najbliżej hali, należy wybrać wyjście D.

CILF 2020 – zakwaterowanie

Należy pamiętać, że te targi przyciągają coraz więcej chętnych, dlatego też przed samym wydarzeniem może być ciężko o znalezienie noclegu. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd to warto wcześniej zarezerwować miejsce w hotelu. Na oficjalnej stronie targów zaprezentowana jest lista hoteli, które współpracują z organizatorami CILF. Przed rezerwacją pokoi rekomendowanych przez organizatorów targów, czyli Shenzhen Logistics and Supply Chain Management Association (LSCMA), należy poinformować dany obiekt, że będzie się brało udział w wydarzeniu CILF.

CILF 2020 – rejestracja

Aby wziąć udział w targach najpierw należy zarejestrować się poprzez oficjalną stronę targów. Dla wystawiających i odwiedzających są dwie różne rejestracje. Warto dokonać wcześniejszego zapisu na wydarzenie, aby po przybyciu na miejsce zaoszczędzić czas. Dla odwiedzających udział w targach jest całkowicie darmowy.

Program CILF 2020

Na targach oprócz stanowisk odbywają się również liczne konferencje, spotkania oraz dyskusje. Na tego typu wydarzeniach poruszane są aktualne problemy przed jakimi staje branża logistyczna wraz z proponowanymi rozwiązaniami. Co więcej, prowadzone są rozmowy na temat innowacyjności, ekologiczności transportu czy wprowadzeniu nowych technologii. Program jest bardzo bogaty w tego typu panele i z pewnością każdy znajdzie temat, który najbardziej go interesuje i pomoże mu w swojej branży.

CILF 2020
CILF
CILF
CILF
CILF 2020

CILF 2020 – dlaczego warto wziąć udział?

Z roku na rok wydarzenie to jest organizowane na coraz większą skalę i przyciąga coraz większą ilość osób odwiedzających jak i wystawiających. Udział w targach to doskonała okazja do zapoznania się z rynkiem logistyki i transportu. A ponadto, jest to miejsce gdzie przedstawiciele wyżej wymienionej branży mogą wymieniać się informacjami, poruszać problemy przed jakimi stoi świat logistyki jak i również szukać nowych, innowacyjnych rozwiązań. Co więcej, na targach można osobiście poznać nowych partnerów biznesowych i nawiązać współpracę. Dodatkowo, takie wydarzenie to także świetna okazja do zaprezentowania swojej działalności.

Jeśli zabrakło cię na targach CILF 2019 to zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym podsumowaliśmy ubiegłą edycję. Kolejnego wydarzenia CILF 2020 nie możesz przegapić.

Oceń wpis

5 / 5