Globalna Konferencja Spedytorów

Globalna Konferencja Spedytorów to wysokiej klasy prestiżowe wydarzenie odbywające się w Azji dotyczące branży logistycznej i spedycyjnej. Gromadzi tysiące osób z setek krajów i pięciu kontynentów. Wydarzenie składa się z ceremonii otwarcia, przemowy, forum, przerwy na lunch, spotkań indywidualnych (One-to-One Meetings), bankietów i przyjęć koktajlowych. Wszystkie te działania mają na celu nawiązanie komunikacji branżowej i wzmocnienie współpracy biznesowej uczestników. Dodatkowo, wydarzenie zapewnia uczestnikom dobrą okazję do spotkania się z potencjalnymi partnerami z całego świata i pozwala na omówienie nowych możliwości rozwoju biznesu osobiście.

One-to-One Meetings – najpopularniejsza część konferencji

Spotkania One-to-One Meetings trwają trzy dni. Organizator szczytu udostępnia system, gdzie jest zamieszczany plan spotkań One-to-One miesiąc wcześniej, aby zapewnić wysoki poziom dopasowania wszystkich uczestników pod względem biznesowym. Tylko ci, którzy wcześniej zarezerowali miejsca spotkań, mogą mieć możliwość bezpośredniej komunikacji z innymi biznesmenami na konferencji. Na oficjalnej stronie konferencji w zakładce CONFERENCE SYSTEM można dokonać rejestracji.

One-to-One Meetings są najważniejszym punktem konferencji, która słynie właśnie z takich spotkań.

globalna konferencja spedytorów

Globalna Konferencja Spedytorów – daty

Wydarzenie odbywa się dwa razy do roku. Nie ma stałego miejsca organizowania. Za każdym razem jest to inny azjatycki kraj czy miasto. W 2019 roku dziesiąta edycja konferencji odbyła się 24-26 kwietnia w Kuala Lumpur w Malezji, a jedenesta miała miejsce od 25 do 27 września w Guangzhou w Chinach. Najbliższa konferencja odbędzie się 25-27 marca 2020 roku w Pattaya w Tajlandii. Aby zarejestrować się na wydarzenie zapraszamy na oficjalną stronę Globalnej Konferencji Spedytorów.

10. Globalna Konferencja Spedytorów w liczbach

Ze względu na to, że ostatnia, jedenasta edycja konferencji, która odbyła się w chińskim mieście Guangzhou miała miejsce stosunkowo niedawno, nie ma jeszcze dostępnego podsumowania wydarzenia.

Podczas trzech dni trwania 10. edycji konferencji natomiast odbyto 13759 tysięcy spotkań jeden do jednego. Na każde ze spotkań przypadło 30 minut czasu. Brało w nich udział ponad 837 przedsiębiorstw, 1352 delegacji z 97 krajów. 96% uczestników potwierdziło udział w kolejnych edycjach. 98% businessmanów wyraziło chęć nawiązania ze sobą nawzajem współpracy.

Co się działo na 10. Globalnej Konferencji Spedytorów?

Trzydniowa konferencja 10. edycji w Kuala Lumpur zgromadziła ponad 1300 renomowanych dyrektorów korporacyjnych z co najmniej 100 krajów i pięciu kontynentów, a także przyciągnęła widzów z całego świata za pośrednictwem transmisji na żywo. Na konferencji odbyło się wiele przemówień i wykładów m.in. o:

  • logistyce w Azji Południowo-Wschodniej;
  • rynku importu i eksportu oraz międzynarodowym handlu Malezji;
  • globalnych trendach rozwoju handlu, ryzyku związanym z handlem międzynarodowym i międzynarodową spedycją w Chinach, a także o odpowiednich rozwiązaniach;
  • obecnym rozwoju handlu, spedycji, logistyki i transportu.

Źródło grafik: http://www.jctrans.net/JCTransNews/Details_49.html

Oceń wpis

5 / 5