Logitrans 2021 – Relacja z wydarzenia!

W listopadzie 2021 roku, jako platforma ShipHub wzięliśmy udział w 14. edycji targów Logitrans. Jest to jedno z największych takich wydarzeń w regionie Eurazji, poświęconych logistyce, transportowi, łańcuchowi dostaw i podobnej tematyce. Tegoroczna edycja targów odbyła się między 10 a 12 listopada i gościła odwiedzających z różnych zakątków świata. Podczas Logitrans mogli oni dzielić się ze sobą doświadczeniem, wziąć udział w konferencjach, nawiązać cenne znajomości, i o wiele więcej. Przedstawiamy naszą relację z Logitrans 2021.

Czym są targi Logitrans?

Logitrans to wydarzenie poświęcone tematyce związanej z transportem i logistyką, które odbywa się co roku w największym tureckim mieście – Stambule. Targi obejmują takie zagadnienia jak: usługi transportowe i logistyczne, wyposażenie i urządzenia wykorzystywane w transporcie, IT/telematyka, e-biznes, telekomunikacja, intralogistyka oraz przepływ materiałów. Podczas Logitrans, uczestnicy mieli okazję poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. Ponadto, odwiedzający mogli wziąć udział w konferencjach o różnej tematyce, np. „Cyfryzacja w branży logistycznej”, „Kobiety na stanowiskach kierowniczych w transporcie lotniczym”, i innych.

Nasze stoisko na Logitrans 2021!

Logitrans 2021 - Nasze stoisko

Logitrans 2021 w liczbach

Tegoroczna edycja Logitrans, organizowana przez EKO MMI Exhibition, rozpoczęła się 10 a zakończyła 12 listopada. Odbyła się ona pod pełną nazwą „International logitrans Logistics Exhibition”. W targach transportowych wzięło udział około 10 000 osób, w tym 122 firmy z 18 państw, również my – ShipHub. Wydarzenie zorganizowano na 5 000 m2 w Istanbul Expo Center. Mimo że w związku z pandemią koronawirusa liczba uczestników zmniejszyła się względem ostatniej odsłony targów, ta edycja również zakończyła się sukcesem.

Kto bierze udział w targach Logitrans?

Targi Logitrans odwiedzane są przez firmy z następujących sektorów:

 • Logistyka, fracht i transport;
 • Przemysł i produkcja;
 • Sektor usługowy;
 • Edukacja / Sektor publiczny.
Kto bierze udział w Logitrans?

Co więcej, zakres Logitrans obejmował takie obszary jak:

 • Pawilon niemiecki;
 • Pawilon austriacki;
 • Pawilon francuski;
 • Transport ciężarowy Turcja;
 • Fracht lotniczy Turcja;
 • Fracht kolejowy Turcja.

Logitrans 2021 – Program targów

Logitrans to wydarzenie, którego celem jest zapewnienie możliwości wymiany swoich poglądów i pomysłów, poszerzania wiedzy na różne tematy i wyrażania własnych opinii. Z tego względu, podczas targów mogli oni uczestniczyć w wielu konferencjach, odbywających się przez kolejne trzy dni. Tematyka konferencji skupiała się w tym roku przede wszystkim na cyfryzacji i intermodalnych łańcuchach logistycznych. Oprócz tego, dyskutowano także o prywatnym transporcie kolejowym i roli kobiet we frachcie lotniczym.

Podczas Logitrans 2021, uczestnicy mogli wziąć udział między innymi w konferencjach:

 • Cyfryzacja w branży logistycznej;
 • Rozwiązania logistyczne powstałe w Niemczech #logisticsconnected;
 • Wyzwania i szanse dla Turcji w zakresie zmiany i transformacji łańcuchów dostaw po pandemii Covid-19;
 • Zwiększenie eksportu usług logistycznych, inwestycji zagranicznych i wspieranie tureckiego przemysłu logistycznego;
 • i wielu innych.

W trakcie Logitrans 2021 odbyły się także ceremonie wręczania nagród UND Traditional oraz Atlas Logistics, które mogli obejrzeć odwiedzający.

Konferencje na Logitrans 2021

Logitrans 2021 – Podsumowanie

Logitrans to tureckie targi, poświęcone logistyce i transportowi, łańcuchowi dostaw i innym powiązanym branżom. Umożliwiają one zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym przedsiębiorcom nawiązanie cennych znajomości, odnalezienie partnera biznesowego, pozyskanie przydatnej wiedzy, zaprezentowanie swoich ofert, a także wymianę doświadczeń. Podczas Logitrans 2021, uczestnicy mogli wziąć udział konferencjach i dowiedzieć się więcej na interesujące ich tematy.

Udział w targach handlowych, takich jak Logitrans, to cenne doświadczenie, które może przynieść korzyści Twojej firmie. Z tego względu, zachęcamy do śledzenia informacji publikowanych na oficjalnej stronie targów Logitrans i wzięcia udziału w kolejnej edycji!  

Oceń wpis

5 / 5