Multimodal 2023

Multimodal to targi branży logistycznej, spedycyjnej i transportowej, które odbywają się od 2008 roku w Wielkiej Brytanii. Co roku gromadzą one spedytorów, producentów, dostawców oraz importerów i eksporterów. Multimodal 2023 to piętnasta edycja imprezy.

Podstawowe informacje o targach Multimodal 2023

  • Termin:                       13 – 15 czerwca 2023
  • Lokalizacja:                Narodowe Centrum Wystawiennicze (NEC), Birmingham, Wielka Brytania
  • Strona internetowa:  multimodal.org.uk
Multimodal 2023

Co się będzie działo podczas targów Multimodal 2023?

Motywem tegorocznych targów jest „Zrównoważony rozwój, wytrzymałość, technologia i ludzie”. Podczas targów przewidzianych jest ponad 60 konferencji o zróżnicowanej tematyce, tak aby przedstawiciele różnych stron branży TSL mogli znaleźć coś dla siebie. Wśród tematów konferencji można znaleźć: jak budować zrównoważoną branżę transportową, digitalizacja oraz automatyzacja branży czy zarządzanie kosztami transportu. Oprócz tego odbędą się także konferencje przewidziane dla osób, które nie są jeszcze w branży, dotyczące potrzebnych umiejętności, specyfiki sektora czy zdobywania zatrudnienia.

Multimodal 2023 ShipHub

Dlaczego warto uczestniczyć w targach Multimodal 2023?

Multimodal to wiodące targi branży logistycznej w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie Północnej. W poprzedniej edycji w 2022 roku wzięło w nich udział ponad 9700 osób. Targi te stwarzają świetną okazję, aby nawiązać nowe relacje, rozwinąć sieć kontaktów czy dotrzeć do nowych klientów. W wydarzeniu Multimodal bierze udział szeroki przekrój członków branży TSL – spedytorów, przewoźników, agencji celnych, producentów z wielu branży, a także powiązani przedstawiciele branży IT oraz sprzedawcy, dlatego też nie tylko są platformą do znajdywania nowych partnerów, ale także do wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami danego sektora.

Oprócz tego podczas targów odbywają się panele dyskusyjne oraz konferencje, które pozwalają poszerzyć swoją widzę i zapoznać się z nowościami w branży.

Plan targów Multimodal 2023
Mapa targów Multimodal 2023

Jak zapisać się na targi Multimodal 2023?

Udział w targach jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie wydarzenia. Po rejestracji otrzymuje się identyfikator uczestnika, który należy wydrukować i zabrać ze sobą na targi.

ShipHub na targach Multimodal 2023

Na tegorocznych targach Multimodal jesteśmy w charakterze gości. Jeśli jesteś przedstawicielem branży TSL i jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu!

E-mail: kontakt@ShipHub.pl

Telefon: +48 790 619 322.

Zdjęcia: multimodal.org.uk

Oceń wpis

5 / 5