National Hardware Show 2024 – relacja

National Hardware Show to jedno z największych wydarzeń targowych w Stanach Zjednoczonych, poświęcone branży narzędzi, budownictwa i wyposażenia domowego. W edycji w 2024 r., targi National Hardware Show odbyły się w Los Angeles w dniach 26-28 marca, przyciągając ogromne zainteresowanie. Ponad 2800 wystawców miało okazję bezpośrednio spotkać się z ponad 20 000 odwiedzającymi to wydarzenie.

National Hardware Show 2024 – relacja

Wśród tak wielu wystawców nie zabrakło również przedstawicieli naszej firmy, którzy mogli przedstawić wszystkim uczestnikom targów w jak prosty sposób mogą znaleźć swojego zaufanego spedytora korzystając z możliwości jakie oferuje im platforma ShipHub.

National Hardware Show 2024

Co roku organizatorzy zachęcają do udziału w targach poprzez organizację interesujących konferencji. W tegorocznej edycji, jednym z takich wydarzeń było NHS Executive Summit, gdzie uczestnicy mieli możliwość zgłębienia wiedzy na temat zachowań konsumentów, trendów rynkowych, łańcucha dostaw oraz aktualnej sytuacji w branży. Konferencja ta odbyła się 27 marca i trwała przez 4 godziny, a to tylko oznacza, że branża nie zwalnia tempa.

National Hardware Show 2024

Oprócz intensywnych szkoleń i konferencji, które mogą sprawić, że na koniec dnia uczestnicy czują się zmęczeni, organizatorzy przewidzieli również relaksacyjną część wydarzenia. W drugim dniu o godzinie 12 odbył się NHS Cook-off, podczas którego można było podziwiać szefów kuchni reprezentujących wystawców w kategorii BBQ & Grilling. Dodatkowo, po godzinie 16 pierwszego i drugiego dnia, uczestnicy mogli uczestniczyć w Happy Hour przy ogródku piwnym w NHS Backyard, gdzie muzyka i atmosfera integracji sprzyjały zawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Kiedy odbędzie się National Hardware Show 2025?

National Hardware Show 2024

National Hardware Show 2024, jak co roku, spełnił oczekiwania odwiedzających. Kolejna edycja zaplanowana jest od 18 do 20 marca, w centrum kongresowym w Los Angeles. Ciekawością napawa, jakie atrakcje przygotują dla nas organizatorzy oraz wystawcy. Już podczas tegorocznej edycji można było usłyszeć deklaracje uczestnictwa w kolejnym wydarzeniu, co świadczy o stale rosnącym zainteresowaniu branżą narzędzi, budownictwa i wyposażenia domowego.

Oceń wpis

5 / 5