Niezbędnik podróżnika do Chin

Chiny przyciągają licznymi atrakcjami, lecz są ogromne i podróż po nich może być wyzwaniem. Jednak dzięki odpowiednim narzędziom do podróżowania po Chinach pod ręką Twoja podróż będzie przyjemniejsza. Przedstawiamy niezbędnik podróżnika do China, koncertując się na takich zagadnieniach jak znalezienie idealnych hoteli w Chinach, użycie kart eSIM i VPN.

Niezbędnik podróżnika do Chin – aplikacje i funkcje 🧰

💻 Astrill VPN: https://www.astrill.com/a/rv04jg6p0fgo

💻 EXPRESS VPN: https://go.expressvpn.com/c/3827810/1462856/16063

📱 eSIM: AIRALO (kod 3 USD zniżki – DOMIN5053) https://ref.airalo.com/Vvdr

🏨 Hotele: https://www.booking.com/index.html?aid=859131&auth_success=1

Podróż do obcego kraju, zwłaszcza takiego, w którym możemy natknąć się na barierę językową, jest wyzwaniem. Jednak dzięki odpowiednim narzędziom to wyzwanie zmienia się w ekscytującą przygodę. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, studentem czy przedsiębiorcą, nasz zestaw narzędzi podróżniczych do Chin – zawierający niezbędne aplikacje podróżnicze – ułatwi Ci poruszanie się po tym wielkim kraju.

Poznaj najlepsze narzędzia podczas podróży w Chinach aby:

  • mieć dostęp do wszystkich platform internetowych, do których się przyzwyczaiłeś
  • wygodnie używać sieci, nieważne gdzie jesteś w kraju i dzwonić do kogo chcesz
  • zarezerwować hotele i inne miejsca zakwaterowania 24/7.

Najlepsza sieć VPN w Chinach i Azji

Niektóre strony internetowe, szczególnie popularne platformy mediów społecznościowych, z których korzystamy na co dzień, są zablokowane w Chinach. Aby uzyskać dostęp do takich witryn i aplikacji, potrzebujesz niezawodnej aplikacji VPN (wirtualnej sieci prywatnej).

Pobierz aplikację VPN i skonfiguruj ją przed wyjazdem do Chin, ponieważ po wylądowaniu w Chinach może to być niemożliwe.

Przetestowaliśmy wiele VPN w Chinach i Azji i oto najlepsze z nich:

SIM w Chinach i Azji – eSIM

Stały dostęp to sieci podczas podróży po Chinach może być trudne ze względu na surowe przepisy dotyczące Internetu i ograniczenia dotyczące zagranicznych kart SIM. Jednak dzięki eSIM problem znika. Po prostu włącz kartę eSIM w telefonie, a będziesz mieć dostęp do mobilnej transmisji danych niemal w każdym miejscu w Chinach. Dzięki temu możesz w każdym momencie sprawdzić dostępne środki transportu, hotele, restauracje lub podzielić się wrażeniami z podróży z bliskimi w domu.

Jeśli chodzi o korzystanie z eSIM w Chinach, Azji czy gdziekolwiek indziej, polecamy AIRALO (dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na 3 USD zniżki: DOMIN5053).

Jak znaleźć najlepsze hotele w Chinach?

Wybór odpowiedniego zakwaterowania w Chinach jest kluczem do niezapomnianych wrażeń. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowego hotelu w tętniącej życiem metropolii Szanghaju, tradycyjnego pensjonatu w jednym z pekińskich hutongów, czy przytulnego hostelu w malowniczych krajobrazach Guilin, Booking.com ma dla Ciebie wszystko. Dzięki bogatej ofercie portalu można zarezerwować nocleg na każdą kieszeń i kierując się różnymi standardami.

Booking.com świadczy usługi rezerwacji noclegów w około 2,7 milionach obiektów na świecie. Firma oferuje elastyczne opcje rezerwacji i całodobową obsługę klienta. Już teraz zapoznaj się z opcjami na Booking.com.

Niezbędnik podróżnika do Chin – podsumowanie

Mamy nadzieję, że korzystając z podanym przez nasz narzędzi, Twoja podróż po Chinach będzie przyjemniejsza. Zachęcamy Cię do zapoznania się z innymi treściami internetowymi dotyczącymi podróżowania po Chinach, takimi jak fora, przewodniki turystyczne po Chinach, blogi podróżnicze, platformy mediów społecznościowych itp., aby zebrać rekomendacje od innych podróżników – upewnij się tylko, że informacje są wiarygodne. Udanego planowania podróży!

Oceń wpis

5 / 5