fbpx

PPL Networks jest niezależnym stowarzyszeniem łączącym spedytorów z całego świata. Jest platformą spotkań i wymiany doświadczeń, mającą wspierać profesjonalistów z branży logistycznej w ich działalności oraz międzynarodowym rozwoju.

ppl networks

Czym jest PPL Networks?

PPL Networks założone w 2007 roku jest międzynarodowym stowarzyszeniem spedytorów. Jego główna siedziba znajduje się w Hong Kongu. Swoją działalność prowadzi w ponad 120 krajach. Skrót PPL pochodzi od angielskiej nazwy Pacific Power Logistics. Zarząd organizacji posiada doświadczenie we wszystkich dziedzinach logistyki, dzięki czemu może zaoferować merytoryczne wsparcie swoim członkom.

Główne zadania

PPL Networks jest stowarzyszeniem w pełni neutralnym i niezależnym. Nie jest własnością żadnego przedsiębiorstwa spedycyjnego. Głównym zadaniem organizacji jest zapewnienie swoim członkom wsparcia w rozwijaniu ich działalności gospodarczej w dziedzinie spedycji na globalną skalę. PPL Networks doradza m.in. w kwestii ofert sprzedażowych lub zapytań dotyczących ładunku.

Międzynarodowe spotkania

PPL Networks regularnie organizuje międzynarodowe spotkania dla zrzeszonych spedytorów, w tym m.in. doroczne konferencje dla osób z całego świata. Jednym z obowiązków członków stowarzyszenia wynikającym z regulaminu jest regularne uczestnictwo w organizowanych wydarzeniach.

Korzyści z członkostwa

PPL Networks jako najważniejsze korzyści płynące z członkostwa wymienia m.in. możliwość kontaktu z szerokim gronem specjalistów, globalny zasięg organizacji, regularne spotkania czy korzyści finansowe jak na przykład niższe koszty ubezpieczenia.

Aplikacja i kontakt

Aby dołączyć do stowarzyszenia należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej www.pplonefamily.net w zakładce „Application”. Znajduje się tam również więcej informacji na temat działalności stowarzyszenia, relacje z zorganizowanych wydarzeń oraz formularz kontaktowy.

Dane kontaktowe:

Adres: Castle Peak Road No. 1, Tuen Mun, N.T., Hong Kong
Telefon: +852 2543 2323, Fax: +852 2543 2368
Adres email: inquiry@pplonefamily.net

zkolenie Online

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/PPL-Networks-390012321079216/