Targi branży TSL 2020

Targi branży TSL to doskonała okazja zarówno do zaprezentowania swoich usług, jak również do pozyskania nowych partnerów biznesowych i klientów. W poniższym artykule przygotowaliśmy zestawienie targów, które odbędą się w 2020 roku wraz z ich krótkimi opisami. Zachęcamy wszystkich z branży TSL do udziału w wybranych przez siebie targach.

Targi branży TSL w 2020 roku

IntraMag Poland

Termin: 3.03.2020-5.03.2020 r.

Miejsce: PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

Oficjalna strona internetowa: intramag.pl

IntraMag Poland czyli Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw. Są to targi biznesowe dedykowane przede wszystkim intralogistyce, nowym technologiom w zarządzaniu magazynem i łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w logistyce.

MT TSL

Termin: 1.04.2020-3.04.2020 r.

Miejsce: PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

Oficjalna strona internetowa: mttsl.pl

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług powiązanych z transportem, magazynowaniem i logistyką. Na targach, firmy transportowe będą mogły zaprezentować swoje najnowsze produkty. Dodatkowo będzie można zorientować się w innowacjach na rynku transportowym i nawiązać relację B2B.

TRANSPORTEX

Termin: 14.04.2021-15.04.2021 r.

Miejsce: Expo Silesia, Sosnowiec

Oficjalna strona internetowa: exposilesia.pl/transportex/pl

Na targach TRANSPORTEX pojawiają się właściciele i dyrektorzy firm transportowych, przewoźnicy, producenci i dystrybutorzy, poszukujący rozwiązań w dziedzinie technologii i usług transportowych. Pojawiają się również spedytorzy, przedstawiciele firm kurierskich, jak również inwestorzy. Na targach pojawią się nowości z branży TSL.

LOGISTEX

Termin: 09.09.2020-10.09.2020 r.

Miejsce: Expo Silesia, Sosnowiec

Oficjalna strona internetowa: exposilesia.pl/logistex/pl

Targi LOGISTEX, a właściwie Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX odbędzie się równolegle z targami TRANSPORTEX. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie nowości technologicznych z dziedziny logistyki i magazynowania. Targi szczególnie polecane są dla właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli handlowych, jak również dla osób zarządzających centrami logistycznymi i magazynowymi.

Targi Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA

Termin: 09.09.2020-10.09.2020 r.

Miejsce: Expo Silesia, Sosnowiec

Oficjalna strona internetowa: exposilesia.pl/silesiakomunikacja

Targi Transportu Publicznego będą odbywać się równolegle z targami TRANSPORTEX i LOGISTEX. Targi stały się ciekawą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od wielu lat wspierają lokalne firmy przewozowe i instytucje branżowe.

Traffic-Expo TIL

Termin: 6.05.2020-8.05.2020 r.

Miejsce: Targi Kielce

Oficjalna strona internetowa: targikielce.pl/pl/traffic-expo.htm

W 2020 roku odbędzie się XV edycja Międzynarodowych Targów Infrastruktury, Salonu Technologii i Infrastruktury Lotnisk. Na targach prezentowane są innowacje w zakresie transportu drogowego, lotniczego, kolejowego i morskiego. Można również porozmawiać z przedstawicielami obiektów usługowych tj. stacji benzynowych, parkingów, moteli.

Autostrada-Polska

Termin: 6.05.2020 – 8.05.2020 r.

Miejsce: Targi Kielce

Oficjalna strona internetowa: targikielce.pl/pl/autostrada.htm

Na XXVI edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska zaprezentowane zostaną nowoczesne maszyny budowlane, a także rozwiązania technologiczne. Wydarzenie odbywać się będzie równolegle z Traffic-Expo TIL.

TRANSEXPO

Termin: 21.10.2020-23.10.2020 r.

Miejsce: Targi Kielce

Oficjalna strona internetowa: targikielce.pl/pl/transexpo.htm

TRANSEXPO to jedne z najważniejszych targów skierowanych do branży transportu zbiorowego. W 2020 roku odbędzie się już XV edycja. Na targach będzie można zapoznać się z nowościami z branży transportu zbiorowego.

InnoTrans – International Trade Fair for Transport Technology

Termin: 5.11.2020-7.11.2020 r.

Miejsce: Messe Berlin

Oficjalna strona internetowa: innotrans.de/en

InnoTrans to wiodące międzynarodowe targi technologii transportu, które co dwa lata odbywają się w Berlinie. Na targach m.in. można zapoznać się z nowościami w zakresie transportu kolejowego, infrastruktury kolejowej, transportu publicznego. W 2020 roku odbędzie się już XIII edycja.

Targi branży TSL 2020

W momencie, gdy pojawią się już oficjalne daty pozostałych targów z branży TSL, opublikowana lista będzie aktualizowana.

Oceń wpis

5 / 5