MT TSL – Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

MT TSL – Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to unikalne wydarzenie zarówno w Polsce jak i całej Europie Środkowej. Największe spotkanie biznesu branży transportu, spedycji i logistyki trwające od 13 do 15 marca 2019 roku.

O targach

III Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki miały miejsce w dniach 13-15 marca 2019 roku, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wydarzenie skierowane jest głównie do producentów, usługodawców, dealerów samochodowych i firm spedycyjnych z całego świata. Wydarzenie o charakterze B2B sprzyja zawieraniu nowych znajomości i daje możliwość zawierania kontraktów między wystawcami i odwiedzającymi.

W tym roku w targach bierze udział wiele profesjonalnych firm, związanych z branżą transportu. Targi umożliwią odwiedzającym bliższe poznanie ofert wystawców, rozwijanie własnej działalności i poznanie specyfiki spedycji międzynarodowej.

MT TSL – tematyka

Targi okażą się bardzo interesujące dla osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Targi szczególnie wyróżniają sektor ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynów i części. Ponadto zakres tematyczny obejmuje:

  • transport intermodalny;
  • systemy telematyczne;
  • usługi dla transportu;
  • bezpieczeństwo i kontrolę w transporcie;
  • giełdę ofert pracy;
  • karty paliwowe;
  • systemy pakowania.
MT TSL - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Powierzchnia i miejsce

Tak jak zostało wspomniane MS TSL odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Warto wspomnieć, że jest to pierwsze miejsce pod względem wielkości wśród centrów targowych zarówno w Polsce jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 500 000 m2, natomiast konkretna powierzchnia targowa, gdzie odbędzie się wydarzenie wynosi 143 000 m2. Do dyspozycji wystawców i odwiedzających będzie aż 15 000 miejsc parkingowych.

Jak dojechać na miejsce?

Na miejsce Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki prowadzi dogodny zjazd z autostrady A2 i dróg ekspresowych S2, S7, S8 (kierunek TARGI EXPO).

Aby dostać się na miejsce z centrum Warszawy wystarczy tylko 15 minut. Natomiast z Lotniska Chopina czas dojazdu wyniesie zaledwie 10 minut.

Na targi można dojechać również autobusem. W tym kierunku kursują autobusy linii 703, 711 i 730.

Dodatkowe informacje

Wszystkie potrzebne informacje na temat MT TSL znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej targów. Na stronie zarówno odwiedzający jak i wystawcy mogą dokonać potrzebnej rejestracji i wypełnić wszelkie formularze.

MT TSL

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z Polski i zagranicy. Targi umożliwiają spotkania z ekspertami branżowymi.

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane importem i eksportem do rozważenia udziału w targach i skorzystania z możliwości jakie ze sobą niosą.

Oceń wpis

5 / 5