Targi TransLogistica Poland 2019

Targi TransLogistica Poland 2019 to największe targi logistyki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to wydarzenie przeznaczone dla branży TSL, a także dla osób zajmujących się produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju. Odwiedziliśmy tegoroczną edycję targów TransLogistica Poland 2019, która odbyła się w dniach 5-7 listopada w Warszawie.

TransLogistica Poland 2019

W porównaniu z poprzednią edycją 2018 targi cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem. W wydarzeniu uczestniczyło wiele międzynarodowych firm m.in. z Chin, Niemiec, czy Francji.

Wystawiający się na targach reprezentowali produkty i usługi z branż takich jak: spedycja i magazynowanie, transport intermodalny i multimodalny, giełdy ładunków, giełdy transportowe oraz wiele innych.

Wśród odwiedzający targi znajdowały się osoby korzystające z usług TSL, przewoźnicy, operatorzy logistyczni, spedytorzy, firmy kurierskie jak i również centra logistyczne. W tym roku najwięcej było przedsiębiorstw reprezentujących spedycję drogową.

Dodatkowo, w ramach TransLogistica odbyły się także targi pracy. Zachęcamy do odwiedzenia kolejnej edycji, nie tylko ze względu na możliwość pozyskania klientów, czy obserwację nowych trendów, ale również dlatego, że jest to świetna okazja dla osób szukających pracy w logistyce.

Expo XXI w Warszawie

Targi TransLogistica Poland 2019 – innowacje

Targi TransLogistica Poland 2019 to także liczne dyskusje na tematy związane z ekologią oraz konferencje, podczas których prezentowano innowacyjne rozwiązania w transporcie. TransLogistica wspiera i promuje postęp i rewolucyjne pomysły w branży TSL. W tym roku pokazane zostały m.in.:

  • wózki widłowe o specjalnej konstrukcji, dzięki której możliwy jest załadunek do auta dostawczego jednocześnie towaru i wózka. Modele dają możliwość załadowania palety o wadze do 1000 kg (próg auta na wysokości do 85 cm) oraz 800 kg (próg auta na wysokości do 110 cm);
  • komunikator KT4 dla telefonów i tabletów z systemem Android, dzięki któremu możliwa jest stała komunikacja między spedytorem, a kierowcą, niezależnie od miejsca pobytu. Aplikacja pozwala na stałą kontrolę danego zlecenia. Bez instalacji GPS można udostępnić kontrahentowi lokalizację pojazdu;
  • rękawica ProGlove, z która zintegrowany jest skaner kodów kreskowych. Skaner dodany do tylnej części dłoni, umożliwia skanowanie bez użycia rąk. Pozwala na efektywniejsze prowadzenie dokumentacji realizowanej dzięki bezdotykowemu skanowaniu artykułów.
TransLogistica Poland 2019 innowacje
TransLogistica Poland 2019 konferencja
Wystawcy na TransLogistica Poland 2019

ShipHub został bardzo dobrze przyjęty na TransLogistica Poland zarówno przez firmy z Polski jak i również ze świata. Po targach powiększyła się liczba firm, które stały się nowymi partnerami platformy. Jeśli reprezentujesz firmę z branży TSL to serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@ShipHub.pl lub pod telefonem +48 790 619 322.

Oceń wpis

5 / 5