Targi Transport Logistic

Targi Transport Logistic w Monachium są od wielu lat jednym z najważniejszych wydarzeń w branży TSL na świecie. Tegoroczna edycja Transport Logistic będzie trwała od 4 do 7 czerwca.

O targach 

Monachijskie targi Transport Logistic mogą pochwalić się wieloletnią tradycją. Pierwsza edycja odbyła się już w 1978 roku. W tym roku targi będą miały miejsce w halach wystawowych Messe München w Monachium. Potrwają od 4 do 7 czerwca.

Są one jednymi z czołowych targów na świecie obejmujących swym zakresem wszelkiego rodzaju transport, logistykę, mobilność, rozwiązania IT oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

Tematyka targów

Targi Transport Logistic będą podzielone na cztery sektory wystawowe, które zostały opisane poniżej.

  • Usługi dla frachtu i logistyki – w sektorze tym będą zaprezentowane najnowsze rozwiązania dla wszystkich rodzajów transportu i logistyki oraz zaprezentują się największe firmy transportowe.
  • IT, telematyka, e-biznes i telekomunikacja – w tym sektorze będą przedstawione wszelkiego rodzaju rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne (np. systemy przetwarzania danych­).
  • Intralogistyka – jak sama nazwa wskazuje, będzie można zobaczyć tutaj innowacje z  zakresu intralogistyki (systemy zarządzania magazynem, auto-ID i systemy pakowania).
  • Wyposażenie dla transportu – oprócz wystawy ciągników siodłowych i wyposażenia dla transportu drogowego i kolejowego, zostaną również zaprezentowane wyposażenie dla transportu lotniczego, morskiego oraz mieszanego.

Warto również wspomnieć, że w tym samym miejscu i czasie odbywać się będą targi Air Cargo Europe. Będzie obowiązywał na nie ten sam bilet co na targi Transport Logistic.

Targi Transport Logistic w liczbach

Według danych z 2017 roku, targi Transport Logistic to:

  • 2162 wystawców z 63 krajów,
  • 60 726 odwiedzających ze 123 krajów,
  • Ponad 115 000 m2 powierzchni wystawowej w 9 halach i na zewnątrz,
  • Duża liczba konferencji, w których udział wzięło 200 ekspertów.

Dodatkowe informacje

Wszelkie dodatkowe informacje, jak chociażby ceny biletów dla odwiedzających, czy stoisk dla wystawiających oraz wskazówki dotyczące dojazdu znajdą Państwo na oficjalnej stronie targów.

Targi Transport Logistic to z pewnością wydarzenie, w którym warto uczestniczyć. Oprócz ogromnej liczby wystawców i odwiedzających, bardzo szerokiego zakresu przedstawianych rozwiązań mogących pomóc naszemu biznesowi, targi te oferują również szereg konferencji z udziałem międzynarodowych ekspertów. Jest to też idealne miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych z  Polski i zagranicy.

Oceń wpis

5 / 5