Targi TRANSPORTEX 2020

Tegoroczna edycja targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX odbędzie się w dniach 9-10 września 2020 roku w Sosnowcu. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. Równocześnie z targami transportu odbędą się również Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, Targi Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA, a także Salon Wyposażenia Warsztatów MotoSerwis Expo.

O targach TRANSPORTEX 2020

Targi TRANSPORTEX to przede wszystkim dobra okazja do poszerzenia swoich kontaktów biznesowych, poznania nowości z branży transportowej i spedycyjnej, a także zaprezentowania swojej firmy, produktów oraz usług.

Na wydarzenie zapraszani są dyrektorzy i właściciele firm transportowych, przewoźnicy, producenci i dystrybutorzy, którzy poszukują rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych. Ponadto na targach można spotkać również spedytorów, właścicieli taboru transportowego, przedstawicieli firm kurierskich, dostawców usług logistycznych, inwestorów, a także kierownictwo portów i terminali przeładunkowych.

Tematyka targów

W zakres tematyczny targów TRANSPORTEX wchodzi przede wszystkim:

  • transport, logistyka i spedycja;
  • transport morski, lotniczy, drogowy i kolejowy;
  • części i akcesoria, sprzęt i wyposażenie (m.in. samochody ciężarowe, naczepy, opony);
  • intermodalny transport towarowy (porty, terminale, kontenery, przewoźnicy);
  • bezpieczeństwo i kontrola w transporcie;
  • systemy zarządzania;
  • usługi i rozwiązania okołotransportowe (m.in. kancelarie prawne, usługi transportowe);
  • wydawnictwa specjalistyczne.

Dlaczego warto pojawić się na targach transportowych w Sosnowcu?

Targi TRANSPORTEX to idealna okazja do zaprezentowania swojej firmy. Ponadto, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w takich wydarzeniach jak szkolenie prowadzone przez BBA Transport System: 4 filary transportu międzynarodowego – transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy.

Dla wystawców

Osoby zainteresowane przygotowaniem swojego stoiska na targach i rezerwacją powierzchni targowej znajdą więcej informacji klikając w poniższy link: https://exposilesia.pl/transportex/1/15/pl/

Dodatkowe informacje dla odwiedzających

Targi będą odbywać się 14 i 15 kwietnia 2021 roku (środa i czwartek). Rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 15.00.

Osoba odwiedzająca powinna zakupić wcześniej bilet wstępu (bilet normalny to koszt 20 zł).

TRANSPORTEX 2020

W tym roku ShipHub dołączył do patronów medialnych targów TRANSPORTEX. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału. Wydarzenie może okazać się dobrą okazją do poszerzenia swoich kontaktów biznesowych. Dodatkowo szkolenia i warsztaty prowadzone przez specjalistów dostarczą wiedzy w kwestii transportu międzynarodowego.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia:

www.tslexpo.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi targami branży TSL, które odbędą się w 2020 roku.

Oceń wpis

5 / 5