Targi

Targi to tradycyjny rodzaj wystawy, ekspozycji towarów na arenie międzynarodowej lub krajowej, połączonej ze sprzedaży. Obecnie pojmowane są jako narzędzie marketingu bezpośredniego (tzw. twarzą w twarz).

Wydarzenia targowe służą budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami.

Obecnie obserwuje się wysoką specjalizację wydarzeń targowych, a także koncentrację na określonych sektorach rynkowych.

Europejskie wydarzenia

Największymi targami w Europie są przede wszystkim Targi Frankfurt, natomiast jeśli chodzi o Chiny to najczęściej wspomina się o Targach Kantońskich.

Ponadto w Polsce firmy organizują coraz więcej ciekawych targów z branży TSL.

Informacje o targach

Na blogu ShipHub informujemy o nowych wydarzeniach targowych z branży TSL. Sami również uczestniczymy w takich eventach. Z tego powodu na naszym blogu można również zapoznać się z recenzjami na temat targów.

TRANSPORTEX – targi branży TSL

Targi TRANSPORTEX to targi z branży transportu, spedycji i logistyki (TSL). Odbyły się w zeszłym tygodniu i trwały od 16 do 17 kwietnia. Targi transportowe to doskonała okazja do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, …

Targi Transport Logistic

Targi Transport Logistic w Monachium są od wielu lat jednym z najważniejszych wydarzeń w branży TSL na świecie. Tegoroczna edycja Transport Logistic będzie trwała od 4 do 7 czerwca.

Targi w Kantonie 2018 – jesienna edycja

Wielkimi krokami zbliżają się targi w Kantonie 2018 – jesienna edycja. Potrwają one aż przez trzy tygodnie – od 15 października do 4 listopada i odbędą się w Canton Fair Complex (inna nazwa: Guangzhou International Convention and Exhibition Centre). Jest …