Targi TSL, czyli Transport – Spedycja – Logistyka. Udział w takim wydarzeniu to świetna okazja do zaprezentowania swoich usług, czy produktów. Uczestnictwo wiąże się z licznymi zaletami. Można m.in. rozeznać się z nowościami technologicznymi na rynku, poznać przyszłych partnerów biznesowych, klientów jak i również zorientować się w konkurencji. Oczywiście sami również uczestniczymy w tego typu imprezach i zawsze podkreślamy, że warto brać w nich udział.

Zapraszamy do zapoznania się z ułożoną przez nas listą TOP 5 targów branży TSL Poniżej znajdziecie informacje gdzie i kiedy odbywa się najbliższa edycja danego wydarzenia, link do oficjalnej strony internetowej oraz krótki opis targów.

TOP 5 targów branży TSL

CILF China (Shenzhen) International Logistics and Supply Chain Fair

Data i miejsce: 23-25 września 2020, Shenzhen Convention&Exibition Center, Shenzhen, Chiny.

Strona internetowa: http://en.scmfair.com

Każdego roku na targi przybywa około 1800 wystawców z ponad 50 krajów i 130 000 odwiedzających z ponad 80 regionów. Na targach oprócz stanowisk odbywają się również liczne konferencje, spotkania i dyskusje. Przede wszystkim, na tego typu wydarzeniach poruszane są aktualne problemy przed jakimi staje branża logistyczna oraz proponowane rozwiązania.

Co więcej, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, w którym podsumowaliśmy tegoroczną edycję targów CILF.

CeMat Worldwide

Data i miejsce: 20-24 kwietnia 2020, Hannover Messe, Niemcy

Strona internetowa: https://www.cemat.de/home

Targi CeMat Wordwide są podzielone ze względu na miejsce, w którym się odbywają. Wyróżniamy edycję CeMat w:

Targi CeMat to prestiżowe targi branży intralogistycznej o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej. Na targach znajdziemy m.in.: systemy logistyczne i oprogramowania, sposoby magazynowania towarów, a także urządzenia takie jak dźwigi, czy wózki widłowe.

Top 5 targów branży TSL – TransLogistica Poland

Data i miejsce: 5-7 listopada 2019, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, Polska

Strona internetowa: https://translogistica.pl

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki EXPO XXI to największe wydarzenie z branży logistycznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawiający się na targach to przede wszystkim firmy logistyczne (3PL, 4PL, 5PL) i także spedytorzy. Natomiast odwiedzający targi to firmy produkcyjne, sieci handlowe, dystrybutorzy, importerzy, eksporterzy, a także przewoźnicy.

Transport Logistics Wordwide

Data i miejsce: 13-15 listopada 2019, Istambuł, Turcja.

Strona internetowa: https://www.transportlogistic.de/index-2.html

Targi odbywają się od 1978 roku. Ich docelowym miejscem jest Monachium w Niemczech. Ponadto, targi Transport Logistic mają swoje edycje na całym świecie:

  • Air Cargo China,
  • Tranport Logistic China,
  • Air Cargo Turkey,
  • Transport Logistic Turkey,
  • Air Cargo India,
  • Transport Logistic India,
  • Air Cargo Europe,
  • Air Cargo Africa,
  • jak i również Air Cargo Forum Miami.

Są to wiodące na świecie targi logistyki, mobilności, informatyki jak też zarządzania łańcuchem dostaw. W związku z tym, co roku w targach bierze udział ponad 2 500 wystawiających z 63 krajów. Dodatkowo, wydarzenie odwiedza 64 tysiące osób.

Top 5 targów branży TSL – MT TSL

Data i miejsce: 1-3 marca 2020, PTAK Warsaw Expo, Warszawa, Polska.

Strona internetowa: https://mttsl.pl

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to wydarzenie dla osób poszukujących nowych usług i technologii związanych z branżą TSL. Z pewnością, impreza skierowana jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym jak i nawiązać relacje B2B.

Webinar:

Oznakowanie i certyfikacja CE

Wtorek, 11 sierpnia, godz. 18:00

Webinar:

Oznakowanie i certyfikacja CE

wtorek, 11 sierpnia, godz. 18:00